Jdi na obsah Jdi na menu
 


TALENT roku 2O14

Sportovní den "Talent roku 2014", který se uskutečnil 9.4.2014  na ZŠ Bohumínská v Ostravě,  pořádala jej Asociace amatérských sportů České republiky. 

img_7766.jpg

Do soutěže se přihlásilo z naší školy 6 žáků. David ,Gašpar, Anežka Halová, Kristýna Siváková, Kornelie Kudriková, Sabina Siváková a Marek Haluška. Podmínkou účasti bylo zaslání fotografií a videí ze sportovních úspěchů jednotlivých žáků a na základě jejich zhodnocení byli žáci pozvání na finálový sportovní den do Ostravy. 

img_7770.jpg

Soutěž probíhala v netradičních disciplínách ( běh pozpátku, hod na koš, slalom s florbalovou hokejkou, žabákové skoky, kliky …) a doplňkových soutěžích ( jízda na koloběžce a rozdýchání figuríny). Nejlépe si vedl Marek Haluška, který zvítězil v kategorii nejstarších chlapců a kromě poháru za 1. místo, získal poukázku na nákup sportovního vybavení v prodejnách Hervis v hodnotě 1000,- Kč a 2 vstupenky na FedCup semifinále světové skupiny Česko- Itálie 19 a 20. 4 2014 v ČEZ aréně v Ostravě. Gratulujeme a děkujeme našim sportovním pedagogům za dobrou přípravu dětí. 

 

Náhledy fotografií ze složky Talent