Pohádková cesta 2018

Tradiční každoroční a velmi oblíbená Pohádková cesta proběhla k radosti všech bez deště.

article preview

Letos se děti setkaly na jedenácti stanovištích se Šípkovou Růženkou, panenkou Monster high, Bořkem stavitelem, sudičkou ze Shreka, Mášou a medvědem, královnou Zlobou, taťkou upírem z Transylvánie, Marge a Bartem Simpsnovými, králem Jelimánem, Spidermanem a Locikou s dlouhým copem.

Myslíme, že všichni žáci našeho nižšího stupně i děti z Vítkovských mateřských škol, ač zmrzlí a ofoukaní studeným větrem, si užili hodně zábavy a veselí, a budou na zážitky vzpomínat celé prázdniny.

Děkujeme, že jste přišli, příští rok se těšíme zase.

Urb.

Náhledy fotografií ze složky Pohádková cesta 2018