Vánoční dílny ve školní družině.

V pátek 8.prosince v odpoledních hodinách se sešli děti, rodiče a další hosté při tradičních "Vánočních dílnách", aby si společně pod vedením p. vychovatelky Bc. A. Burianské vyrobili krásné vánoční dekorace.

article preview

V pátek 8.prosince v odpoledních hodinách se sešli děti, rodiče a další hosté při tradičních "Vánočních dílnách", aby si společně pod vedením p. vychovatelky A. Burianské vyrobili krásné vánoční dekorace.

Z přinesených materiálů měli možnost tvořit nádherné věnce a svícny, dekorace na vánoční stůl i na dveře. Všichni byli velmi šikovní a komu scházela inspirace a více zručnosti, tomu ostatní poradili a pomohli. Výtvory byly krásné a takřka profesionální a každý odcházel domů spokojen se svou vlastní křehkou vánoční krásou.                                                              Urb.

Náhledy fotografií ze složky Vánoční dílny ve školní družině.